Regulamin

internetowej hurtowni odzieży

www.wolka24hurt.com

§ 1 Warunki ogólne

 1. Właścicielem hurtowni internetowe www.WOLKA24HURT.com jest firma „FALVEX Sp. z o.o.” z siedzibą w Wólce Kosowskiej ul. Nadrzeczna 7A/B125 NIP:5252731651 REGON: 368909248.
 2. Hurtownia internetowa www.wolka24hurt.com prowadzi sprzedaż hurtową towarów z branży moda (odzież, obuwie, akcesoria i dodatki) za pośrednictwem sieci Internet.
 3. Do dokonania zakupu niezbędna jest rejestracja Klienta w serwisie. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją warunków ogólnych sprzedaży hurtowni internetowej. Rejestracja polega na stworzeniu unikalnego konta użytkownika poprzez podanie login, hasła oraz danych kontaktowych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail). Rejestracja w serwisie jest całkowicie bezpłatna.
 4. Wszystkie dane przesłane przez Klienta do naszej firmy są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust. .z 1997 nr 133 poz. 883
 5.      Dane te będą wykorzystywane przez naszą firmę jedynie w celu realizacji zamówienia, nie będą udostępnianie osobom trzecim.
 6.  kontakt telefoniczny z Internetowym Sklepem możliwy jest od poniedziałku do soboty w godzinach 08:00 - 16:00 pod numerem (+48) 729 554 648 .

§ 2 Składanie zamówień      

 1. Prowadzimy jedynie sprzedaż hurtową. Minimalna ilość zamówienia to jedno opakowanie zbiorcze danego artykułu, zdefiniowane oddzielnie przy każdym produkcie.
 2. Wszystkie ceny podane są w PLN netto za jedną sztukę towaru(lub jedną parę obuwia).
 3. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.
 4. Zamówienia można składać na trzy sposoby:
  1. na stronie www.WOLKA24HURT.com poprzez koszyk.
  2. drogą e-mailową pod adresem ntadcompany@gmail.com .
  3. telefonicznie (+48) 729 554 648.
 1. W wypadku braku zamówionego towaru, klient będzie o tym niezwłocznie informowany. Może zdarzyć się, że niektóre artykuły prezentowane na stronie mogą być już wyprzedane za co serdecznie przepraszamy.
 2. Zamówienia złożone w godzinach popołudniowych oraz w weekendy realizujemy w pierwszy kolejny dzień roboczy. Kupujący jest zawsze informowany o nadaniu przesyłki poprzez e-mai.

§ 3 Płatność

          Kupujący może dokonać płatności wybierając jedną z poniższych form:

 1. przy odbiorze: należność pobiera kurier.
 2. przelewem bankowym na konto sklepu.

 W przypadku wybrania przez Klienta płatności przelewem, czas realizacji liczony jest od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.

Dane do przelewu:

KONTO złotówkowe PLN (account złoty/ ZŁ)

FALVEX Sp. z o.o.
Nadrzeczna 7A/B125 , 05-552 Wólka Kosowska

Nazwa banku: Millenium 

 Nr konto lub IBAN: (PL) 36 1160 2202 0000 0003 5198 3959

 (Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres mailowy: ntadcompany@gmail.com)

§ 4 Wysyłka

 1. Wysyłki paczek dokonujemy codziennie w dni robocze, czas dostawy to ok. 1-2 dni roboczych.
 2. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski lub za granicę za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska, DHL, Siódemka lub UPS.
 3. Koszt dostawy: wysyłka gratis od 700 PLN netto, poniżej 700 PLN koszt wysyłki wynosi 35 PLN dla paczki do 31 kg.
 4. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską lub Pocztę Polską.
 5. Koszt obowiązuje tylko na terenie Polski.

 

§5Reklamacje i zwroty

 

 1.   Klient ma pełne prawo do złożenia reklamacji w przeciągu 7 dni od otrzymaniu towaru, w przypadkach gdy:
  1. - Zamówiony towar posiada wady fabryczne.
  2. - Niezgodność towaru z złożonym zamówieniem.
 2. W takim przypadku Klient proszony jest o skontaktowanie się z biurem obsługi klienta przez e-mail: ntadcompany@gmail.com lub telefonicznie. Reklamacje na towary odsyłane bez wcześniejszego uzgodnienia nie będą rozpatrywane.
 3. Reklamacje zostaną uwzględnione w ciągu 7 dni od daty ich wpłynięcia. Towar wadliwy zostanie wymieniony na nowy, pełnowartościowy. W przypadku braku danego artykułu, firma zwraca jego równowartość bądź oferuje produkt zbliżony do zamówionego uprzednio.
 4. Klient ma prawo na zwrot towaru w ciągu 7 dniu od otrzymania zamówienia.
 5. Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy zwrócić uwagę czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli Klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności kuriera. Pozwoli to sporządzić protokół i skutecznie dochodzić odszkodowań od firmy kurierskiej w wypadku powstałych uszkodzeń lub braków w towarze.
 6.  Klient odsyła reklamowany towar na własny koszt. Oznacza to, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem z towarem reklamowanym.
 7. Koszty przesyłki do i od klienta nie podlegają zwrotowi.
 8. WOLKA24HURT.COM nie przyjmuje zwrotów towarów, jeśli zostały prawidłowo wysłane.
 9. Kolory produktów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości, wynika to z różnych ustawień jasności i kontrastu monitora Klienta. Wynikająca różnica nie może być podstawą do reklamacji.Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie!