Internetowa hurtownia odzieży

www.WOLKA24HURT.COM

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej naszej hurtowni odzieży.

Idąc z oczekiwaniami rynku przenieśliśmy naszą działalność w nową erę Internetu, by móc jeszcze lepiej nadążyć za Twoimi potrzebami. Hurtownia internetowa WOLKA24HURT.COM została otwarta by sprostać nowym oczekiwaniom rynku związanym z coraz szybciej zmieniającymi się trendami, oraz wymaganiami klientów. Jako internetowa hurtownia odzieży, obuwia i bielizny idziemy z trendem informatyzacji handlu i zakupów online.

Produkty oferowane przez nas pochodzą z centrum handlowego Wólka Kosowska pod Warszawą. U nas możecie Państwo kupić wszystkie rodzaje odzieży szybko i bezpiecznie.

Nasza internetowa hurtownia odzieży została stworzony z myślą o wygodach dla Państwa. Zapewniamy naszym klientom wygodne i bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.

Oferujemy odzież dziecięcą, młodzieżową, damską i męską, obuwie oraz inne dodatki. Nasze towary pochodzą z różnych krajów m.in. z Chin, Wietnamu, Turcji lub Włoch.

W naszej internetowej prowadzimy Hurt Odzieży i Hurt Obuwia mamy szeroki wybór : bluzek, tunik, bluz, koszul, swetrów, legginsów , spódnic , sukienek, żakietów , spodni (jeans i sztruks), jeansów, rybaczek , szortów , kurtek , płaszczy i bielizny z różnych krajów. Asortyment jest stale aktualizowany i poszerzany. Ceny produktów są atrakcyjne i bardzo niskie.

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym, polecamy ciepłe płaszcze i kurtki męskie i damskie, a także szaliki, czapki i rękawiczki - również dziecięce.

DLACZEGO MY?

Codziennie Nowe Produkty

Naszym priorytetem jest, aby produkty, które proponujemy spełniały Państwa wszelkie oczekiwania. Współpracujemy jedynie z zaufanymi dostawcami, oferującymi artykuły po najniższej cenie. Każdego dnia uzupełniamy naszą ofertę o modną odzież z najwyższej półki, jak obuwie damskie, obuwie męskie, obuwie dziecięce, bluzki, bluzy, kurtki damskie, kurtki męskie. Oraz dziecięce.   Każdy produkt jest przez nas szczegółowo kontrolowany i dzięki temu jesteśmy pewni, że Państwa zamówienie będzie najwyższej jakości.

Udostępniając  Państwu możliwość zakupu przez Internet myślimy przede wszystkim o bezpieczeństwie zawieranych transakcji. Każdy zainteresowany ma możliwość założenia spersonalizowanego konta, które pozwala na szybkie i bezpieczne złożenie zamówienia. Obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna, a szczegółowy podział na sprecyzowane kategorie ułatwia przeglądanie pożądanego przez Państwa asortymentu.

Dostawa

Odzież, którą Państwo zamówią, jest dostarczana do rąk własnych niezwykle szybko i z zachowaniem ostrożności. Korzystamy z usług wiodących firm kurierskich, którzy szybko i skutecznie dostarczą zamówiony przez Państwa produkt.

Wszystkie zamówienie złożone  na kwotę od 700 zł  netto wysyłka gratis

Dopuszczamy również możliwości negocjacji cen indywidualnie, by wypracować korzystne rozwiązanie dla obydwu stron, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

( We also accept orders from abroad. you can contact us in English or Polish by email in order to get more information about your chosen products and shipping cost ).

Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie!